KORKUSUZ MAKINA  Sac İşleme Makinaları ve Ağaç işleme Makinelerinin Üretici olarak, otomotiv ve metal sektörü için lider bir sağlayıcı olmuştur. KORKUSUZ MAKİNA tüm müşteri ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. 2000 yılından bu yana, KORKUSUZ MAKINA müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim için hizmet vermeyi taahhüt edilmiştir.

Kalite odaklı üretim ve iyi müşteri desteği her zaman şirketin temel kuralı olmuştur. Makinelerimiz; güvenilir, dayanıklı ve hassas olacak şekilde tasarlanmıştır.

KORKUSUZ MAKINA markası ve biz bir üretici olarak futuristik vizyonunu kanıtlanmıştır. Şirketin merkezi idealist, dinamik ve deneyimli dış ticaret ekibimizle müşterilerine daha fazla güven verir.

Biz "Saca ve Çeliğe şekil veren"  cümlesi ile misyonumuzu belirler ve Bizim ürünlerimizden beklentileri ve kullanıcıların ihtiyaçlarını anlamak ve makineden daha fazla performans elde etmek için bunları sağlamaktır. Bu politika, müşteri memnuniyeti için hizmet eden, yüksek bilgi ve önemini göstermektedir.

 
KORKUSUZ MAKINA, sahip olduğu tecrübeli pazarlama departmanıyla, Dünya piyasasına ve  5 kıtada 32 KORKUSUZ MAKINA ve AKOMAC satıcısı ile ihracat yapmaktadır.

Makinelerimizde kullandığımız Ekipmanlar Dünyaca bilinen ve alanında lider markalardır. Bosch, Rexroth, Hoerbiger, Cybelec, Delem, ELGO, TELEMECHANIQUE, Siemens, Heidenhein'ın, Givi Misure wila, Wilson, UNIMEC, Rolleri, Esa Kvara.

KORKUSUZ MAKINA, genç ve dinamik kadrosu ile gerçekçi  hedefler doğrultusunda geçmişte olduğu gibi gelecekte de başarılı işlere imza atmayı hedef olarak seçmiştir.